Dovanų Idėjos Vasara: Ką Pasirinkti?

Dovanų idėjos vasara

Vasara – susibūrimų lauke, linksmų švenčių ir skanių vaišių su draugais ir šeima laikas. Nesvarbu, ar dalyvausite iškyloje paplūdimyje, vakarėlyje prie baseino ar tiesiog namų kieme, atnešti dovanų ar vaišių visada yra geras tonas.

Šiame straipsnyje rasite dovanų idėjų rekomendacijas, kurios puikiai tiks vasaros šventėms. Nuo kulinarinių malonumų iki stilingų aksesuarų – šios dovanų idėjos bet kurį vasaros susibūrimą pavers nuostabiu prisiminimu. Tad kokios yra geriausios dovanų idėjos vasaros šventėms?

10 Dovanų Idėjų Vasarai

  • Gurmaniški BBQ padažai ir marinatai:

Jeigu einate į šventę pas grilio meistrą nustebinkite jį gurmaniškais BBQ padažais ir marinatais. Rinkitės įvairius skonius – nuo aštraus iki saldaus ar dūminio, kad atitiktumėte skirtingus skonio pageidavimus. Šie puikūs priedai pagerins kepimo ant grotelių patirtį ir suteiks vasaros šventėms papildomo skonio.

  • Nešiojamas Bluetooth garsiakalbis:

Sukurkite nuotaiką ir palaikykite energiją naudodami nešiojamąjį „Bluetooth“ garsiakalbį. Kompaktiška ir paprasta naudoti, ši dovana leis šeimininkui groti mėgstamas vasaros melodijas, kol visi mėgaujasi švente. Rinkitės vandeniui atsparų modelį, kad jis atlaikytų lietų.

  • Kokteilių rinkinys:

Į dovaną pridėkite įvairius kokteilių receptus kartu su reikalingais ingredientais ir įrankiais, pvz., purtytuvu, maišytuvu. Paskatinkite šeimininką eksperimentuoti su gaiviais vasaros skoniais bei produktais ir sukurti įsimintinų skonio akimirkų kiekvienam.

  • Lauko pikniko antklodė:

Stilinga ir praktiška dovana – lauko antklodė iškylai puikiai tiks saulėtoms dienoms, praleistoms ilsintis paplūdimyje arba parke. Ieškokite lengvos, malonios mežiagos, vandeniui atsparios ir lengvai nešiojamos antklodės. Privalumai antklodei: įmontuoti dirželiai arba nešiojimo krepšys, kad būtų patogiau ją nešiotis.

  • Gurmaniškų užkandžių krepšelis:

Nustebinkite šventės kaltininką gurmanišku užkandžių krepšeliu, pripildytu įvairių skanėstų. Įtraukite pikantiškų ir saldžių gaminių, pvz., riešutų, šokolado, uogienių, užtepėlių, krekerių, naminių sūrių, mėsos gaminių. Tai dovana, kuri patiks kiekvienam gurmanui.

  • Gėrimų stiklainis, palaikantis norimą temperatūrą:

Palaikykite gėrimus vėsius ir gaivius naudodami būtent tokį indą. Šie stiklainiai puikiai tinka tiek karštiems, tiek šaltiems gėrimams, todėl yra universalūs bet kokiai vasaros šventei. Ieškokite su neišsiliejančiu dangteliu ir stilingu dizainu, jog būtų funkcionalus ir madingas aksesuaras.

  • Sodo žolelių rinkinys:

Kulinarijos entuziastams sodo žolelių rinkinys yra puikus dovanos pasirinkimas. Jie gali auginti savo mėgstamas žoleles tiesiog namuose, kas užtikrins šviežius ir išskirtinius skonius. Pasirinkite rinkinį, kuriame yra populiarių žolelių, tokių kaip bazilikas, krapai, rozmarinas, čiobrelis, mėta, petražolės ir pan.

  • Receptų knyga:

Padovanokite šventės rengėjui kulinarinę knygą, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas vasaros valgiams. Pasirinkite knygą, kurioje pristatomi sezoniniai produktai/ingredientai, ant grotelių kepti skanėstai, gaivios salotos ir kūrybingi desertai. Ši dovana patiks kiekvienam, kuriam patinka gaminti.

  • Lauko žaidimai:

Į vasaros šventę įtraukite linksmų ir draugiškų varžybų elementą. Galima rinktis iš begalės pasirinkimo variantų – nuo įvairiausių kamuolių iki milžiniškos Jengos, batuto ar kroketo.

Pasirinkite žaidimą, atitinkantį šeimininko pageidavimus ir turimą erdvę. Garantuojame, jog šventė bus kupina juoko ir jaudulio.

P.S daug žmonių nuvertina stalo žaidimus, tačiau tai puiki dovana ir vasaros laikotarpiu.

  • Rankų darbo pjaustymo lenta:

Gražiai pagaminta medinė pjaustymo lenta yra praktiška ir dekoratyvi dovana bet kuriam namų šeimininkui. Ieškokite lentų, kurios pagamintos iš kokybiškos medienos, pavyzdžiui, bambuko, ąžuolo ar akacijos, pagamintos su unikaliais raštais ar graviūromis. Lenta pasitarnaus ne tik kaip funkcionalus įrankis, bet ir suteiks namams jaukumo.


Prisiminkite, jog dovanojant dovaną svarbiausia ne kaina, kiekis, o dėmesys šventės kaltininkui ir žinojimas, kas jam patinka. Pateiktos dovanų idėjos padės vasaros šventėms tapti nepamirštamomis ir džiaugsmingomis.